Практичний досвід роботи освітян на шкільному сайті МЗОШ І- ІІІ ст. № 23

Date: 16 лютого 2021 о 16:14, Refreshed 16 лютого 2021 о 17:23

Практичний досвід роботи освітян на шкільному сайті

МЗОШ І- ІІІ ст. № 23

15 лютого 2021 року на базі МЗОШ І-ІІІ ст. № 23 відбувся практичний захід за комп’ютерами для вчителів  творчої групи  на тему «Шкільний сайт».  Учасники групи в нетрадиційній формі обмінялися практичним досвідом роботи на шкільному сайті та отримали відповідь на низку запитань: Як зареєструватися за запрошувальним кодом? Як авторизуватися та зайти на шкільний сайт? Як створити на шкільному сайті освітнє середовище вчителя? Як працювати з електронними журналами й щоденниками? Наприклад вчителі Сєргєєва О. В. зробила допис про Всесвітню комп`ютерну мережу з посиланням на неї та Пономарьова Н. В.  розмістили фотосвітлини та відкорегували інформацію у власному освітньому середовищі. А вчитель української мови Каратай Т. Г. крім доданої особистої інформації ще поділилася досвідом роботи у віртуальному середовищі classroom. Вчителі початкових класів Берсан Т. І додала до списку прибувшого учня, а Самощук Н. В – виявила бажання розміщувати протоколи засідань методичного об’єднання. Соціальний педагог Бею Ю. І. власноруч розмістив інформацію на своїй сторінці та переглянув 47 сторінок сайту. Інспектор з питань охорони праці Токарська Л. В. залишила письмове привітання колегам на своїй сторінці.  До того ж кожен учасник заходу,  маючи певний набір прав і відповідний рівень доступу до інформації, зробив навігацію по шкільному сайту, переглянувши від 6-и до 47 сторінок. Оскільки технологічна епоха спадковості, поступово змінюється добою цифрових інтелектуальних технологій, то вчителі повинні стати друзями, партнерами і провідниками таких  технологій для сучасних школярів. Елвін Тоффлер зазначав: «У ХХІ столітті неграмотні не ті, хто не вміє читати і писати, а ті, хто не вміє вчитися, а ще –  забувати те, чого навчився, й перевчатися»