Візитка Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 23 м. Миколаєва

Дата: 12 лютого 2021 о 15:00, Оновлено 12 лютого 2021 о 17:42

Візитна картка школи

«Недостатньо  лише  отримати знання, треба й ще їх уміти застосувати»

(Йоганн Вольфганг Гете, німецький поет, прозаїк, філософ ХІХ століття)

Наша школа – це сучасний освітній заклад у якому комфортно вчитися, працювати, відпочивати. Це школа радості і гармонії для  учнів, школа творчості й креативності для вчителів, школа спокою, комфортності та впевненості для батьків.

Візія нашої сучасної школи –  розвивати  в учнів ключові компетентності Нової української школи для життєдіяльності в ХХІ ст. Тобто - здатність творити власне життя та самовизначатися в ньому,   спілкуватися  державною (і рідною у разі відмінності) мовами, а також  іноземними мовами,  формувати математичну, загальнокультурну, екологічну та інформаційну медіа-грамотність і здоровий спосіб життя. А також формувати низку компетентностей в природничих науках і технологіях, в соціальній і громадянській сферах. Формувати підприємливість та інформаційно-цифрові компетентності з критичним та алгоритмічним мисленням, уміння навчатися впродовж життя, здатність до пошуку та засвоєння нових знань, набуття нових вмінь і навичок, вміння вибудовувати свою навчальну траєкторію, оцінювати власні результати.

Освітні завдання:

• Створювати школу ХХІ ст. – універсальний об’єднуючий центр освітніх середовищ засобів масової інформації, шкільного  веб-сайту, музеїв, кіно, театру, наукових спільнот, сімейної освіти, комунікативне оточення однолітків;
  • Підвищувати професійну компетентність сучасного вчителя - координатора освітнього процесу, модератора, тьютора та наставника;
  • Залучати родину школяра до побудови освітньої траєкторії розвитку здібностей, талантів, нахилів дитини;
  • Долучати  «золотий трикутник» – владу, бізнес, громадське суспільство до розвитку освіти, людського капіталу, фінансових ресурсів, ландшафту та шкільної інфраструктури;
  • Будувати навчальний процес так, щоб учнівські роки промайнули з радістю та приємними згадками про позашкільне життя, екскурсії, туристичні подорожі, спортивні змагання, радісні миті перемог у конкурсах, олімпіадах, змаганнях, науково-дослідних роботах.

Будемо раді спілкуванню з Вами та запрошуємо до співпраці!