Рівний старт педагогічної діяльності освітян на шкільному сайті МЗОШ І- ІІІ ст. № 23
Рівний старт педагогічної діяльності освітян на шкільному сайті
МЗОШ І- ІІІ ст. № 23
22 березня 2021 року на базі МЗОШ І-ІІІ ст. № 23 відбувся практичний захід за комп’ютерами для вчителів творчої групи на тему «Рівний старт педагогічної діяльності на шкільному сайті МЗОШ І–ІІІ ст. № 23».
Педагогічні працівники Миколаївського закладу загальної середньої освіти № 23, які були налаштовані на ефективну роботу на шкільному веб-сайті, реєструвалися за запрошувальними кодами, корегували власні сторінки, а використовуючи інноваційні технології, створювали мережевий диференційований освітній простір зі зворотнім зв’язком у шкільній стіні або за кодом чату, знайомилися із електронними журналами та щоденниками, робили навігацію по сторінках шкільного веб-сайту, обмінювалися досвідом практичної діяльності педагогів, відповідно до завдань Стратегії розвитку якості освіти Миколаївського закладу загальної середньої освіти № 23, тобто набували практичних умінь і навичок забезпечення якості, прозорості та інформаційної відкритості освітньої діяльності шляхом надання якісних освітніх послуг через різні форми здобуття освіти відповідно до чинного законодавства.
Адміністрація і вчителі МЗОШ № 23 поступово спрямовують у конструктивне русло взаємовідносини із соціальним середовищем шляхом формування якісного багатовекторного освітнього простору, змішаного навчання і праці всіх учасників педагогічної діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації і здійснення якісних освітніх процесів на основі доброчесності, формування ключових компетентностей здобувачів освіти.
На шкільному веб-сайті педагоги включаються до процесу професійного розвитку, з максимальною самоосвітою і самореалізацією, з творчою, активною та професійною ініціативою, а також налагодженням співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу.
А методичний супровід та консультації стали дієвою формою рівного старту педагогічної діяльності з ознаками векторності, цілісності, інтерактивності та адресної спрямованості надання сервісних освітніх послуг де гармонізується якість освіти, якість освітнього процесу та розвиток якісної, прозорої, відкритої, об’єктивної й зрозумілої системи оцінювання всіх учасників освітнього процесу на основі Положення «Про систему оцінювання».