Рівний старт педагогічної діяльності освітян на шкільному сайті МЗОШ І- ІІІ ст. № 23

Date: 23 березня 2021 о 18:39

Рівний старт педагогічної діяльності освітян на шкільному сайті

МЗОШ І- ІІІ ст. № 23

22 березня 2021 року на базі МЗОШ І-ІІІ ст. № 23 відбувся практичний захід за комп’ютерами для вчителів   творчої групи  на тему «Рівний старт педагогічної діяльності на шкільному сайті МЗОШ І–ІІІ ст. № 23».

Педагогічні працівники  Миколаївського закладу загальної середньої освіти  № 23, які були налаштовані на ефективну роботу на шкільному веб-сайті, реєструвалися за запрошувальними кодами, корегували власні сторінки,  а використовуючи інноваційні технології, створювали мережевий диференційований освітній простір зі зворотнім зв’язком у шкільній стіні або за кодом чату, знайомилися із електронними журналами та щоденниками, робили навігацію по сторінках шкільного веб-сайту, обмінювалися  досвідом практичної діяльності педагогів, відповідно до завдань Стратегії розвитку  якості освіти Миколаївського закладу загальної середньої освіти № 23, тобто набували практичних умінь і навичок забезпечення якості, прозорості та інформаційної відкритості освітньої діяльності шляхом надання якісних освітніх послуг через різні форми здобуття освіти відповідно до чинного законодавства.

Адміністрація і вчителі МЗОШ № 23 поступово спрямовують у конструктивне русло взаємовідносини із соціальним середовищем шляхом формування якісного багатовекторного освітнього простору, змішаного навчання і праці всіх учасників педагогічної діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації і здійснення якісних освітніх процесів на основі доброчесності, формування ключових компетентностей здобувачів освіти.

На шкільному веб-сайті педагоги  включаються до процесу професійного розвитку, з максимальною самоосвітою і самореалізацією, з творчою, активною та професійною ініціативою, а також налагодженням співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу.

А методичний  супровід та консультації  стали дієвою формою рівного старту педагогічної діяльності з ознаками векторності, цілісності, інтерактивності та адресної спрямованості надання сервісних освітніх послуг де гармонізується якість освіти, якість освітнього процесу та розвиток якісної, прозорої, відкритої, об’єктивної й зрозумілої системи оцінювання всіх учасників освітнього процесу на основі Положення  «Про систему оцінювання».