Закінчили навчання учителі початкових класів

Date: 21 грудня 2021 о 21:48, Refreshed 27 грудня 2021 о 11:54

Про закінчення навчання учителів початкових класів в електронних журналах на сайті «Е-школа»

Закінчили навчання учителі початкових класів

На базі Миколаївської ЗОШ № 23 Миколаївської області  щовівторка учителі початкових класів  навчалися працювати  в електронних журналах. Для практичних занять обрано електронний ресурс навчально-інформаційного призначення «Е-школа», тобто шкільний веб-сайт. Лист МОНУ та ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» від 03.10.2016 за № 2.1/12-Г-740 «Про результати науково-методичної експертизи» акцентував увагу на висновку Науково-методичної комісії з інформатизації закладів освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОНУ (протокол № 2 від 21.09.2016 року), яким схвалено цей електронний ресурс, створений на піддомені e-schools.info для використання у навчально-виховному процесі та позаурочній діяльності.

Навчалися у вільний від уроків час  6 учителів початкових класів. Кожен педагог мав можливість зануритися у власне освітнє середовище і попрацювати  з електронними журналами. Варто зазначити, що кожен педагог працював у міру своїх можливостей і бажань.

Майже повністю виконала навчальну програму Берсан Тетяна Іванівна, яка встигла ще заповнити «Анкету для вчителя». Вона не лише склала розклад уроків, обрала вчителів, які викладають предмети, обрала періоди навчання і шкільні канікули, додала батьків учнів зазначених у 3 класі, заповнила  в електронному журналі теми уроків, домашні завдання і пропущені учнями заняття за перший семестр, спробувала написати коментар до уроків, а також наповнила класне середовище фотосвітлинами й класними новинами.  До того ж  у соціальній мережі Facebook, у групі «Феєрія шкільного життя МЗОШ № 23» вона  розмістила відеоролик свого класу про українську хустку .

Учителі початкових класів: Самощук Н. М., Тараненнко І. В., Лежненко О. О., Мусейчук А. А., Діхтяр О. В. частково виконали навчальну програму в роботі з електронними журналами, склали розклад предметів і генерували їх за навчальними періодами і шкільними канікулами, почали розміщувати теми уроків, домашні завдання, і пропущені заняття. Оскільки в початковій школі здійснюється вербальне оцінювання, то бали за навчальні досягнення здобувачів освіти не виставлялися.

Дякую Всім за навчання і бажаю успіхів!